Výměna / vrácení zboží

Snažíme se, aby naše prádlo pohodlně sedlo každé vaší křivce. Pokud přesto nejste spokojeni, můžete nám ho do 30 dnů vrátit, nebo ho vyměnit za jiné. Je to jednoduché.

Vyplňte následující elektronický formulář a díky službě Retino budete mít proces vrácení pod kontrolou od začátku do konce. A budete příjemně překvapeni, jak snadno, rychle a hladce vše proběhne.

Při výměně nebo vrácení zboží je nutno vrátit nepoškozené zboží s původními visačkami, bez známek užívání. V případě zájmu o výměnu nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle +420 226 886 427 (po–pá 8:00–17:00) nebo e-mailem na info@galyasargsyan.cz.

Svou objednávku můžete vrátit prostřednictvím služby Zásilkovna, nebo nám ji poslat na adresu GS store s.r.o., Evžena Rošického 4495/21, 58601 Jihlava.

Pokud splníte všechny podmínky nutné pro výměnu nebo vrácení, váš požadavek rádi vyřídíme. Ze zákona na to máme 30 dnů.


Reklamace

Naše spodní prádlo šijeme s maximální péčí. Ovšem i my musíme počítat s tím, že se může vyskytnout výrobní vada. V takovém případě můžete zboží reklamovat do 24 měsíců od převzetí.

Vyplňte následující elektronický formulář a díky službě Retino budete mít proces reklamace pod kontrolou od začátku do konce. A budete příjemně překvapeni, jak snadno, rychle a hladce vše proběhne.

V případě uznání reklamace vám můžeme výrobek opravit, poskytnout slevu z kupní ceny nebo vrátit peníze. Reklamované zboží můžete vrátit prostřednictvím služby Zásilkovna, nebo nám ji poslat na adresu GS store s.r.o., Evžena Rošického 4495/21, 58601 Jihlava.