Kvalitní. Lokální. Udržitelné.
Takové jsou naše materiály.

Silnější vlákno


Měkčí látka


Zářivé barvy

Ultraprémiová bavlna Supima® ve spojení s značkovým elastanem zajišťuje dokonalou prodyšnost, optimální odvod vlhkosti od pokožky a zároveň potřebnou pružnost.

Materiál je měkký, hladký na omak a vhodný pro citlivou pokožku. Díky technologii SmoothSkin si prádlo zachovává původní zářivé barvy a hladký povrch bez žmolků i po opakovaném praní.

 

Bavlna Supima®

Bavlna Supima® je jednou z nejkvalitnějších odrůd bavlny vůbec a tvoří pouhé 1 % světové produkce. Pěstuje se na rodinných farmách s více než stoletou tradicí za přísných ekologických i etických podmínek. Vyznačuje se extra dlouhým vláknem (3,8 cm vs 2,5 cm u klasické bavlny) a vyšší gramáží. Látka utkaná z bavlny Supima® je tak dvakrát pevnější a daleko měkčí než z odrůd s krátkým vláknem. Navíc nežmolkuje a déle si udržuje hladký vzhled i zářivé barvy.

Máte tak jistotu, že s naším spodním prádlem kupujete prémiový výrobek, který vám vydrží krásný i několik let.

Kvalita...

Prémiový elastan

Přírodní složení látky s 93 % bavlny Supima® doplňuje kvalitní elastan, který zlepšuje odolnost, prodlužuje životnost a zachovává tvar i při opakovaném praní. Díky němu je také prádlo elastické a pohodlné.

Pohodlnost...

Veškerý materiál, ze kterého je spodní prádlo Galya Sargsyan ušito, kupujeme pouze od prověřených evropských dodavatelů: Díky tomu může být kvalita našeho prádla oceněna certifikátem OEKO-TEX® 100.